Rollupy Warszawa

Czasami reklama musi być mobilna, łatwa w przenoszeniu. Rollupy to duże zwijane reklamy, które można bardzo łatwo transportować i zabierać ze sobą niemalże wszędzie. Są bardzo łatwe i szybkie w montażu. Ich niewielka waga sprawia, że przenoszenie jest komfortowe dla każdego.

Rollupy są często wykorzystywane na różnego rodzaju spotkaniach biznesowych, targach, eventach, konferencjach, akcjach promocyjnych i innego rodzaju imprezach. To doskonały sposób aby przyciągnąć wzrok klienta, zaciekawić i uatrakcyjnić wizualnie swoje firmowe stoisko.

Produkcja rollupy Warszawa

Artmatt to warszawska pracownia reklamy wizualnej. Wykonujemy rollupy „szyte na miarę”, na indywidualne zamówienie. Możesz wybrać rozmiar, szerokość rollupa, rodzaj kasetki i materiał druku. Produkt może być dopasowany ściśle do Twoich potrzeb i wymagań. W ofercie posiadamy tańsze, budżetowe rollupy jak i produkty premium.

Doskonała jakość rollup

Nasze produkty cechują się doskonałą jakością. Wykorzystujemy świetne materiały, używamy sprzętu najwyższej klasy. Wydruki wyglądają świetnie, kolory są odpowiednio nasycone, żywe. Twoja reklama będzie wyglądać imponująco na stworzonym przez nas roll up’ie.

Szybka realizacja zamówienia. Dostawa – cała Polska

Oprócz doskonałej jakości finalnego produktu wyróżnia nas także bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Zazwyczaj potrzebujemy zaledwie jednego dnia roboczego na wykonanie roll up. Kolejny dzień roboczy zajmuje dostawa. Produkty dostarczane są za pomocą firmy kurierskiej na terenie całej Polski. Paczki są dobrze zabezpieczane przed uszkodzeniem.

Roll up Warszawa odbiór osobisty

Roll-up możesz odebrać także osobiście w naszym biurze Artmatt w Warszawie na ulicy Staszica 18 (centrum Warszawy).

Zamów bezpłatną wycenę

Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo osobiście i powiedz czego potrzebujesz. Ustalimy szczegóły i przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twojego zamówienia. Ceny w Artmatt Warszawa są naprawdę konkurencyjne a jakość świetna. Zapraszamy serdecznie.